Tęsknota.

Pewna gospodyni miała stary dom, przeciekał dach, piec nie grzał , w oknach zbite szyby…ściany zniszczone ze starości.Gospodyni sprzątała ten dom dokładnie, w stare okna stawiała doniczki z kwiatami, stare meble malowała we wzory i tak starała się aby ten stary brzydki dom dla jej dzieci wyglądał jak pałac.I bolało ją serce, że choć tak się stara i dba to nie ma tak jak inni ludzie.Każdego dnia idąc ulicą patrzyła z tęsknotą w okna ludzi, i mówiła sobie w sercu ile by dała za dom za normalność za własny kolorowy pokój dla swych dzieci,za firankę w oknie za stół w kuchni za zegar na ścianie,za…stabilizację bezpieczeństwo normalność…ale gospodyni nie mogła zmienić swego losu, wiec dalej dbała o stary brzydki dom nosząc w sercu tę ogromną tęsknotę za…domem.Takie to podobne do naszej sytuacji…Ja też staram się aby nasze wynajmowane mieszkanie było czyste, zadbane,ale wiem,że ono nie jest nasze…i jak ta gospodyni patrzę z tęsknotą w okna ludzi i tak pragnę byśmy mieli w Toruniu dom,

 
 
 
 
 
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

8 thoughts on “Tęsknota.

  1. Oczywiscie, przyjemnością dla Asi jest wypicie jednej coli z biedronki na miesiąc. Kinia, zajmij się swoim życiem bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 1. A kto normalny czyta co pisza na kafeterii.same glupoty.trzeba przeczytac moze opis na zrzutce a nie pierdoly czytac.a zrzutka jest dobrowolna i nikt nikogo noe zmusza do sponsorowania.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Może najpierw spójrz na siebie Kinia CO TY PISZESZ a nie co piszą na Kafeterii? A może ty tam piszesz???

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *